Olta Gixhari feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush aktorja

Aktorja e njohur shqiptare, Olta Gixhari, sot feston ditëlindjen.

Ajo mbushi plot 38 vjeç dhe mbetet një nga aktoret më të bukura shqiptare.

Ish-banorja e edicionit të dytë të ‘BBVA’ ka marrë urime nga miq, familjar e fansa.

Kujtojmë që aktorja një muaj më parë u bë nënë për herë të dytë.

Olta Gixhari feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush aktorja

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook