Gjendet pa shenja jete 40-vjeçari, dyshimet e para

Një 40-vjeçar është gjetur pa shenja jete pasditen e sotme në një godinë të braktisur në Shijak. Viktima K.H nuk ka pasur shenja dhune, duke përjashtuar kështu mundësinë se ka humbur jetën nga ndonjë ngjarje kriminale.

Shijak/Informacion paraprak

Rreth orës 16:05, në Shijak, në një godinë të braktisur, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune, shtetasi K. H., rreth 40 vjeç, banues në Shijak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe nën drejtimin e Prokurorisë po punon për sqarimin e rrethanave të rastit.

Arena e Lajmit

Gjendet pa shenja jete 40-vjeçari, dyshimet e para

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook