Gjykata e Lartë vendos rrëzimin e kërkesës së Prokurorisë së Apelit për ekstradimin e Dritan Goxhajt

Në Gjykatën e Lartë u mbajt seanca për çështjen e ekstradimit për llogari të Gjykatës Speciale të Kosovës, të Dritan Goxhajt.

Teksa sipas informacioneve, Gjykata e Lartë ka vendosur të rrëzojë kërkesën e Prokurorisë së Apelit, duke refuzuar sërish ekstradimin e Goxhajt.

Arena e Lajmit

Gjykata e Lartë vendos rrëzimin e kërkesës së Prokurorisë së Apelit për ekstradimin e Dritan Goxhajt

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook