Zjarri në Frashtan/ U dogjën disa hektarë kullota dhe u rrezikuan disa banesa, policia pranga 58-vjeçarit (EMRI)

Policia e Gjirokastrës në kohë rekord ka zbuluar autorin e vendosjes se zjarrit në fshatin Frashtan mesditën e djeshme duke rrezikuar banesat.

Falë një pune të specializuar në kohë rekord Policia e Qarkut Gjirokastër bëri të mundur arrestimin e Manol Kokolli 58 vjeç nga fshati Frashtan.

Gazetarja Brikena Metaj raporton se arrestimi i tij u bë në banesë.
Nga zjarri i djeshëm i cili u dogjën disa ha kullota dhe u rrezikua djegia e disa banesave.

Arena e Lajmit

Zjarri në Frashtan/ U dogjën disa hektarë kullota dhe u rrezikuan disa banesa, policia pranga 58-vjeçarit (EMRI)

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook