Holanda dhe Anglia duan një biletë për finalen e Europianit, formacionet

Holandë-Angli është supersfida tjetër gjysmëfinale e Europianit. Pak më parë janë publikuar formacionet, për ndeshjen që do luhet në Dortmund.

Si trajneri Koeman, ashtu edhe Southgate kanë vendosur të luajnë me më të mirët. Sfida do të gjykohet nga arbitri Zwayer.

Ttttt
Ttttt
Arena e Lajmit

Holanda dhe Anglia duan një biletë për finalen e Europianit, formacionet

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook