Hapen 1200 vendeve të reja praktike pune në administratën publike, Rama: Ju duhet një diplomë Bachelor dhe…

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar hapjen e 1200 vendeve të reja praktike pune në administratën publike.

Në një postim në rrjetet sociale, Rama shkroi se kriter është pasja e një diplome Bachelor.

Postimi i plotë:

MIRËMËNGJES dhe me lajmin e mirë se hapen aplikimet për mbi 1200 pozicione të reja praktike pune në administratën publike, për të gjithë të rinjtë e moshës 21-26 vjeç, që zotërojnë minimalisht një diplomë Bachelor, dhe ku secili i interesuar mund të bëhet pjesë e thirrjes deri më 15 gusht 2024, duke aplikuar në linkun

https://praktika.riniafemijet.gov.al/

Arena e Lajmit

Hapen 1200 vendeve të reja praktike pune në administratën publike, Rama: Ju duhet një diplomë Bachelor dhe…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook