Dua Lipa ngre temperaturat me fotot e fundit

Dua Lipa dukej sensacionale teksa mahniti me një jumpsuit të ngushtë, me selfie që publikoi në rrjetet sociale. Këngëtarja, 26 vjeçe, tregoi figurën e saj të pabesueshme me veshjen e zezë, e cila përmbante tre harqe blu përpara. Ylli ndau imazhet e zjarrta teksa poza për 82.7 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Bukuroshja i ka stiluar flokët e saj të errët në një ndarje në qendër, ndërsa ato kaluan pranë shpatullave të saj në kaçurrela të lirshme. Artistja fituese e disa çmimive u përpoq për një pamje natyrale të grimit teksa shfaqte trupin e saj të tonifikuar. Në një foto, Dua pozoi së bashku me një mik për një selfie në pasqyrë.

Ylli e shtoi nxehtësinë teksa qëndronte brenda në banjë me njërën këmbë lart anash duke ndezur këmbët e saj të tonifikuara për një foto të profilit anësor. Pamjet mahnitëse vijojnë pasi ylli është aktualisht në mes të turneut të saj të shumëpritur Future Nostalgia. Dhe ajo mori kohë pas performancës së saj të shitur në Liverpool të premten për t’u takuar me Jamie Carragher për një foto në Instagram.

 

Dua Lipa ngre temperaturat me fotot e fundit

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook