FOTO/ Aksident në Korçë, ambulanca përplaset me makinën, përmbyset në rrugë

2

Një aksident ka ndodhur këtë të enjte parë në qytetin e Korçës.

Sipas informacioneve nga policia mësohet se në këtë aksident janë përfshirë një ambulancë dhe një mjet tjetër e për pasojë ambulanca është përmbysur në rrugë.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Aksidenti ka ndodhur në unazë të qytetit në rrethrrotullimin e varrezave.

01

2

1

Arena e Lajmit

FOTO/ Aksident në Korçë, ambulanca përplaset me makinën, përmbyset në rrugë

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook