Nga Asambleja Kombëtare te ndryshimet statutore, çfarë pritet të diskutohet sot në Kryesinë e PS

Kryesia E Ps

Mblidhet sot Kryesia e Partisë Socialiste. Lajmi është bërë i ditur nga gazetari Ergys Gjençaj.

Mësohet se mbledhja e socialistëve është parashikuar që të nisë në orën 16:00. Sipas Gjençajt, fokusi i Kryesisë së PS do të jetë te Asambleja Kombëtare që do të mbahet ditën e shtunë.

Asambleja do të nisë në orën 10:00, ku pritet të ketë vendimmarrje për Kongresin e PS-së, që do të ketë lidhje me ndryshimet statuore. Kujtojmë se maxhoranca po vijon diskutimet dhe ka nisur punën për zgjedhjen e presidentit të ri të Republikës.

Arena e Lajmit

Nga Asambleja Kombëtare te ndryshimet statutore, çfarë pritet të diskutohet sot në Kryesinë e PS

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook