FOTO+VIDEO/ Të pasmet bombastike në plan të parë, tifozja e Realit “tërbon” rrjetin me fustanin transparent

Duket se Demi Roz ka marrë sërish vëmendjen e mediave me postimin e saj më të fundit, ku si gjithmonë nxjerr në pah format e saj tërheqëse.

pjimage

Kësaj radhe, tifozja e çmendur e Realit duket se ka zgjedhur një stil të ri, duke u veshur me një fustan të bardh transparent, ku nuk shfaq asgjë tjetër veç se të pasmet e saj bombastike dhe format e saj shumë seksi, duke ecur drejt një ujëvare.

Ndoshta ky fustan i bardhë është zgjedhur dhe për ekipin e saj të zemrës, që arriti në finalen e Ligës së Kampionëve.

 

22

1

14

78

5

98

FOTO+VIDEO/ Të pasmet bombastike në plan të parë, tifozja e Realit “tërbon” rrjetin me fustanin transparent

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook