Bylykbashi i përgjigjet Ramës: Mjaftonte që SPAK të shkonte me një sasi prangash në Asamblenë e PS e do të plotësonte planin e punës për tre breza!

Bylykbashi Rama

Deputeti i PD, Oerd Bylykbashi i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama për thirrjet që ky i fundit i bëri SPAK, gjatë Asamblesë së PS.

Bylykbashi thotë nëpërmjet një postimi në rrjete sociale, se SPAK duhet të shkonte dje në Asamblenë e PS me një sasi prangash, e sipas tij do e kishte plotësuar planin e punës për tre breza.

Postimi i Bylykbashit:

Mjaftonte që SPAK të shkonte dje me një sasi prangash tek Asambleja e PS e do të kishte plotësuar planin e punës për tre breza. Do ta fitonte ndeshjen me korrupsionin në kohë shtesë me “golden goal”.
Arena e Lajmit

Bylykbashi i përgjigjet Ramës: Mjaftonte që SPAK të shkonte me një sasi prangash në Asamblenë e PS e do të plotësonte planin e punës për tre breza!

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook