Aksidenti në Dhërmi/ Betonierja godet nga pas kamionin e parkuar, plagoset shoferi

Dhermi

Një aksident është regjistruar këtë të martë në Dhërmi. Sipas policisë një betoniere ka goditur nga pas një kamion të parkuar, e si pasojë ka mbetur i plagosur shoferi i betonieres.

Njoftimi i policisë:

Dhërmi/Informacion paraprak

Më datë 17.05.2022, në lagjen Drimadhë, fshati Dhërmi, Himarë, një betoniere me drejtues shtetasin N.A., 50 vjeç, ka goditur nga mbrapa një kamion të parkuar, ku si pasojë është dëmtuar drejtuesi i betonieres, i cili ndodhet në Spitalin Rajonal Vlorë, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Aksidenti në Dhërmi/ Betonierja godet nga pas kamionin e parkuar, plagoset shoferi

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook