Basti i çmendur/ Parashikoi përmbysjen e Realit në minutat e fundit, tifozi fiton shifrën e majme

Një tifozi i buzëqeshi fati, teksa parashikoi triumfin e Realit të Madridit në minutat e fundit ndaj Mançester Sitit dhe me 1 mijë dollarë, arriti të fitonte plot 45 mijë dollarë.

1

Sipas “Caesars Sportsbook”, një person me fat vendosi bast pak minuta para fundit për fitoren e Real Madridit brenda kohës së rregullores vetëm 15 sekonda përpara se Rodrigo të barazonte rezultatet nga pasimi i Benzemas. Ndërkohë që goli i dytë i brazilianit, i dhuroi plot 45 mijë dollar tifozit, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur.

Arena e Lajmit


Basti i çmendur/ Parashikoi përmbysjen e Realit në minutat e fundit, tifozi fiton shifrën e majme

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook