VIDEO/ Trajneri i Uest Hemit “çmendet” pas eliminimit, tenton të godasë me top ndihmësin e Frankfurtit

Trajneri i skuadrës së Uest Hem, Dejvid Mojes është bërë protagonist i një episodi aspak simpatik në eliminimin e skuadrës së tij në gjysmëfinalen e Ligës së Konferencës kundër Frankfurtit.

pjimage (7)

59-vjeçari është kapur në një video gjatë një momenti ku në nerva e sipër tenton të godasë me një top një ndihmës së skuadrës së Frankfurt.

Fatmirësisht topi përfundon pak centimetra lart kokës së ndihmësit, me episodin që u bë viral në rrjetet sociale.

Arena e Lajmit


VIDEO/ Trajneri i Uest Hemit “çmendet” pas eliminimit, tenton të godasë me top ndihmësin e Frankfurtit

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook