Apeli vendosi për kërkesën e ‘Rithemelimit’, Berisha: Antiligjore, s’kemi asnjë kopje vendimi! Rama ndikim në drejtësi

Berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas vendimit të Gjykatës së Apelit, ndërsa shprehet se sipas tij është një vendim anti-ligjor.

Sipas ish-kryeministrit Gjykata e Tiranës nuk i dha PD një kopje të vendimit.

Më tej Berisha shton se dënon ndërhyrjen në punët e gjykatës, sipas tij të kryeministrit Edi Rama .

“Dënoj ndërhyrjen e turpshme dhe diktimin e një deklaratë të tillë gjykatës nga Edi Rama, që tregon përpjekjen për ndikim në drejtësi”, ka thënë Berisha.

Arena e Lajmit

 

Apeli vendosi për kërkesën e ‘Rithemelimit’, Berisha: Antiligjore, s’kemi asnjë kopje vendimi! Rama ndikim në drejtësi

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook