E rëndë në Vlorë, vetëplagoset me armë gjahu 43-vjeçari

850x636 Policia Vlore1 E16306544986951630862087 601x450

Vetëplagoset me armë gjahu 43-vjeçari në Vlorë.

Ngjarja ndodhi në fshatin “Babicë e Madhe”. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se dyshohet se është vetëplagosur me armë gjahu shtetasi me inicialet A. D., i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se ky shtetas vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Arena e Lajmit

E rëndë në Vlorë, vetëplagoset me armë gjahu 43-vjeçari

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook