E hëna e ‘paradës’ në Kuvend/ Deputetet të kuruara deri në detaje, ligjvënësit kravatat gati në unison, çfarë nuk u pa sot në seancë

Whatsapp Image 2022 06 06 At 5.54.33 Pm (1)

Çdo të hënë dhe të enjte jemi mësuar me ‘paradat’ e deputetëve të Kuvendit të Shqipërisë. LSA ka publikuar disa foto nga hyrja në seancë e deputetëve, të majtë dhe të djathtë, të cilët duket se e marrin seriozisht seancat, pasi janë të kuruar deri në detaje me veshjet e tyre.

Në sy bie veshja e zonjave, të cilat kanë zgjedhur ngjyra neutrale, por ka dhe nga ato që kanë guxuar me ngjyrat, si Antoneta Dhima.

Ndërkohë, deputetët thuajse kanë zgjedhur që të kenë kravatat në unison.

Për më tepër shihni fotot.

Arena e Lajmit

E hëna e ‘paradës’ në Kuvend/ Deputetet të kuruara deri në detaje, ligjvënësit kravatat gati në unison, çfarë nuk u pa sot në seancë

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook