EMRI/ Gjendet i vdekur nga gruaja 47-vjeçari shqiptar në Itali, dyshimet e para

Carabinieri Auto Generica

ITALI

Një 47-vjeçar është gjetur i vdekur nga bashkëshortja e tij jashtë banesës së tyre në Itali. Sipas mediave italiane, ngjarja ndodhur natën mes së martës dhe të mërkurës, teksa Sokol Prenga, 47 vjeç, u gjet i vdekur nga gruaja e tij jashtë shtëpisë ku ata banojnë, në Cigognola.

Për alarmin e ngritur nga gruaja, në vendngjarje kanë shkuar karabinierët dhe punonjësit e shëndetësisë, por ata e kanë atribuar vdekjen për shkaqe natyrale. Megjithatë, hetimet e kryera nga karabinierët për të shqyrtuar çdo hipotezë përjashtuan një vdekje të dhunshme.

Autoriteti gjyqësor ka dhënë menjëherë autorizimin, duke e lënë trupin në dispozicion të familjes, pa bërë autopsi.

EMRI/ Gjendet i vdekur nga gruaja 47-vjeçari shqiptar në Itali, dyshimet e para

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook