Nën një perimetër të lartë sigurie, PS feston 31 vjetorin. Çfarë po ndodh jashtë ambienteve të selisë

3df36f32 4c94 4751 Abf8 708e13b759e1

Partia Socialiste feston sot 31 vjetorin e krijimit të saj. Ditën e sotme është planifikuar një organizim në selinë rozë, ndërsa mësohet se nuk do të ketë fjalë të mbajtur nga asnjë zyrtar i kësaj partie.

Gazetari Ergys Gjençaj raportoi për News24 dhe BallkanWeb se aktiviteti, festa, do të zhvillohet në oborrin para selisë së PS, ku janë vendosur edhe disa tavolina për qëndrimin e të ftuarve.

Mediat dhe gazetarët nuk do të jenë pjesë, ndërsa është vendosur një perimetër i gjerë sigurie pranë selisë është rrethuar duke mos lejuar kalimin pranë.

Nën një perimetër të lartë sigurie, PS feston 31 vjetorin. Çfarë po ndodh jashtë ambienteve të selisë

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook