VIDEO/ Salianji debate me Çuçin, Grida Duma kërkon respekt nga deputetët e PS: Ka vetëm zhurmë atje, a mundet të ketë seriozitet? Felaj: Çdo njeri duhet të kujdeset vetë për…

Grida Duma

TIRANË
Deputeti i PD Ervin Salianji ka replikuar me ministrin e Brendshëm Bledi Çuçi, por me sa duket nga ana e mazhorancës nuk ka pasur vëmendje.

Këtë gjë e ka vënë në dukje deputetja e PD-së Grida Duma, e cila i kërkuar drejtueses së seancës Ermonela Felaj të ketë një lloj seriozitetit dhe të mbahet etika sipërfaqësore.

Duma: Gjatë gjithë kësaj kohe që flisnin përfaqësuesit ka vetëm zhumë atje. A mund të ketë pak respekt, a mund të mbahet qetësi. A mund të ketë një lloj serioziteti. Minimalisht etika sipërfaqësore a mund të mbahet në këtë Kuvend.
Felaj: Sigurisht që respekti në sallë ndaj dikujt që flet është diçka e logjikshme, çdo njeri duhet të kujdeset vetë për respektin.
Gjekmarkaj: Pashë që ministrit i latë 1 min e 40 sec më tepër se afati, ndërsa përfaqësuesit të opozitës ia ndërpretë fjalën në momentin e parashikuar.

VIDEO/ Salianji debate me Çuçin, Grida Duma kërkon respekt nga deputetët e PS: Ka vetëm zhurmë atje, a mundet të ketë seriozitet? Felaj: Çdo njeri duhet të kujdeset vetë për…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook