Dërgohet në spital pa shenja jete nga familjarët, dyshohet se 37-vjeçari nga Korça ishte përdorues i lëndëve narkotike

Ambulance Policia Naten

Një 37-vjeçar ka mbërritur në spitalin e Korçës pa shenja jete. Burime nga policia bëjnë me dije se i riu është transportuar në spital nga të afërmit e tij, ndërsa nga këqyrja paraprake, nuk janë vënë re shenja dhune.

Viktima, me inicialet O. Xh., banues në fshatin Podgorie të Maliqit, dyshohet se ishte përdorues i lëndëve narkotike dhe se vdekja mund të jetë shkaktuar nga shkaqe natyrore.

Sakaq, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Maliq/Informacion paraprak

Mbrëmjen e sotme, jemi njoftuar se në Spitalin e Korçës, ka mbërritur i pajetë, pa shenja dhune në trup dhe i shoqëruar nga familjarët e tij shtetasi O. Xh., rreth 37 vjeç, banues në fshatin Podgorie, Maliq. Nga të dhënat e para dyshohet se ky shtetas ishte përdorues i lëndëve narkotike dhe se vdekja mund të jetë shkaktuar nga shkaqe natyrore.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Dërgohet në spital pa shenja jete nga familjarët, dyshohet se 37-vjeçari nga Korça ishte përdorues i lëndëve narkotike

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook