FOTO/ Nisin përgatitjet për mirëpritjen e festivalit “Sunny Hill” në Tiranë! APR: Po punohet me ritme të përshpejtuara

Teksa “Sunny Hill” ka startuar dy ditë më parë në Prishtinë me performanca nga këngëtarë me famë botërore,  kanë nisur tashmë përgatitjet për mirëpritjen e festivalit në Tiranë.

Në një postim në rrjetin social Twitter, Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit (APR), njofton se po punohet me ritme të përshpejtuara në Parkun e Liqenit, që gjithçka të jetë gati për datën 26 gusht.

“Ndërsa në Prishtinë vijojnë me sukses ditët e “Sunny Hill Festival”, në Parkun e Liqenit bëhemi gati të mirëpresim në Tiranë koncertin më të madh të verës në datat 26, 27 dhe 28 gusht. Në zonën e piketuar në park po punohet me ritme të përshpejtuara, që gjithçka të jetë gati”- thuhet në postim.

 

“Sunny Hill Festival” nisi në Prishtinë më datë 4 gusht, dhe do të vijojë deri më 7 gusht. Ndërsa në Tiranë festivali do të zhvillohet më 26, 27 dhe 28 gusht.

FOTO/ Nisin përgatitjet për mirëpritjen e festivalit “Sunny Hill” në Tiranë! APR: Po punohet me ritme të përshpejtuara

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook