“Ëndrra ime u nis me avion para meje”, miqtë të trishtuar për vdekjen tragjike të aktorit shqiptar me bashkëshorten, ja mesazhet prekëse të tyre

13055136 10206311455442179 5047795171782304492 O

Mesazhe të shumta në rrjetet sociale për aktorin shqiptar Florind Belliu, i ciu i dha fund jetës së bashku me gruan e tij Ornela Belliu ditën e djeshme.

Aktori 35-vjeçar kishte folur në një intervistë për mediat shqiptare dhe pas largimit në SHBA, New York, ku rrëfente ëndrrën e tij për t’u bërë i famshëm, por që nuk ishte realizuar, pasi ai kishte punuar në një agjenci imobiliare.

“Kur u nis avioni me mua, përpara atij avioni u nis një avion tjetër me ëndrrën time…Duke ardhur ëndrra ime para meje”, do të shprehej Belliu.

Ndërsa miqtë e tij shprehin dhimbjen nëpërmjet mesazheve të tyre në rrjetet sociale, duke ngushëlluar prindërit e çiftit, të cilët ishin prindër të dy fëmijëve.

“Ëndrra ime u nis me avion para meje”, miqtë të trishtuar për vdekjen tragjike të aktorit shqiptar me bashkëshorten, ja mesazhet prekëse të tyre

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook