Pas protestës së 7 korrikut, zbulohet lëvizja e radhës e Berishës. Sot thërret në zyrë…

Berisha Ok (4)

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka thirrur sot në zyrën e tij kryetarët e degëve të Tiranës.

Gazetari i News 24, Osman Stafa bën të ditur se temë e këtij takimi do të jetë aksioni i opozitës pas protestës së 7 korrikut.

Në të njëjtën kohë mësohet se Berisha është duke diskutuar me stafin e tij të ngushtë idenë e një turi në të gjithë vendin.

Një ditë më parë në studion e “Open” në News 24, Berisha foli për protesta në shtator.

“Në shtator do të vazhdojnë protestat për vjedhjen e tmerrshme që po u bën qytetarëve ky njeri. Populli shqiptar nuk mund të votojë më i lirë, nëse nuk ngrihet në protestë”, tha Berisha.

Pas protestës së 7 korrikut, zbulohet lëvizja e radhës e Berishës. Sot thërret në zyrë…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook