Bie nga lartësia e një bordure në shkallët e Kuzum Baba-së, ndërron jetë një 40-vjeçar (EMRI)

Kuzumbaba Vlore

Një 40-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme, pasi aksidentalisht është rrëzuar nga një bordurë në shkallët e Kuzum Baba-së në Vlorë.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:30 dhe ka ndërruar jetë në vend shtetasi Altin Islamaj.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Bie nga lartësia e një bordure në shkallët e Kuzum Baba-së, ndërron jetë një 40-vjeçar (EMRI)

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook