Marrëveshja për menaxhimin e Parkut Kombëtar të Butrintit, Kuvendi rrëzon dekretin e Metës

Votimi

Pas një seance maratonë të zhvilluar ditën e sotme dhe të shoqëruar me debate, akuza dhe kundër akuza, Kuvendi ka rrëzuar dekretin e Presidentit Ilir Meta për marrëveshjen për Administrimin e Parkut Kombëtar të Butrintit.

Rezultati i votimit:

Morën pjesë 101 deputetë

27 pro

72 Kundër

2 Abstenim

Arena e Lajmit

 

Marrëveshja për menaxhimin e Parkut Kombëtar të Butrintit, Kuvendi rrëzon dekretin e Metës

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook