I ishte kthyer në makth dhe e përndiqte prej disa muajsh 18-vjeçaren, policia arreston të riun në Gjirokastër

Policia Fushe Kruje

Një 22-vjeçar në Gjirokastër është vënë në pranga mëngjesin e sotëm, pasi prej disa muajsh përndiqte një vajzë.

Policia bën me dije se i riu me iniciale J. G., prej disa muajsh përndiqte vazhdimisht një 18-vjeçare.

Pas denoncimit të kësaj të fundit, është bërë dhe arrestimi i tij. Sakaq, materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

I ishte kthyer në makth dhe e përndiqte prej disa muajsh 18-vjeçaren, policia arreston të riun në Gjirokastër

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook