Mandati i Arben Krajës mbaron në dhjetor, çelet sot gara për kreun e ri të SPAK

Spak

KLP çel sot garën për drejtuesin i ri të SPAK. Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala.

Mësohet se kreut aktual të SPAK, Arben Krajës i mbaron mandati 3 vjeçar ne muajin dhjetor.

Kujtojmë se Këshilli i Lartë i prokurorisë emëroi më 19 dhjetor të vitit 2019 Arben Krajën si drejtues të ri të Strukturës së Posaçme Anti Korrupsion.

Arena e Lajmit

Mandati i Arben Krajës mbaron në dhjetor, çelet sot gara për kreun e ri të SPAK

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook