“Ishte si një vdekje e parakohshme”, sulmuesi i Napoli rrëfen dëmtimin horror ndaj Interit: Nuk fjeta për disa ditë

Sulmuesi i Napolit, Viktor Osimen është rikthyer të flasë për dëmtimin horror që pësoi në sezonin e shkuar në ndeshjen kundër Interit, ku një kontrast me Milan Skrinar i dëmtoi rënd syrin e majtë.

546456456

23-vjeçari i ka rrëfyer ndjesitë ndaj ngjarjes në një intervistë për median nigeriane “Ëazobia FM”, ku e ka krahasuar këtë eksperiencë si të ngjashme me një vdekje të parakohshme.

“Ishte si një vdekje e parakohshme, kur mbërrita në spital it hash kirurgut se duhet të kthehesha të luaja brenda dy javësh, por kisha pësuar shumë fraktura.

Kisha rreth 18 vida në maskën që mbaja. Nuk arrija të flija ose të haja për shkak të dhimbjes që ndjeja.

U detyrova të shtrëngoja dhëmbët dhe dhashë gjithçka kisha për t’u rikthyer në fushë.”, u shpreh Osimen.

Arena e Lajmit


Loading…

“Ishte si një vdekje e parakohshme”, sulmuesi i Napoli rrëfen dëmtimin horror ndaj Interit: Nuk fjeta për disa ditë

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook