Balla nxjerr fotot: Përfundon shtrimi me asfalt në disa akse rrugore të shtrira në të gjitha fshatrat e Zharrëzës

Rruget Fier (1)

Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla ka parë nga afër sot përfundimin e shtrimit me asfalt të disa rrugëve në Zharrëz.

Balla shkruan se ky është një premtim i mbajtur.

“Patos📍Ka përfunduar shtrimi me asfalt në disa akse rrugore të shtrira në të gjitha fshatrat e Njësisë Administrative #Zharrëz. Premtim i mbajtur👏
#ShqipëriaeArdhmjaJonë🇦🇱☀️
#SkaKohëPërPushim🏃🏃‍♀️”, shkruan Balla.

Balla nxjerr fotot: Përfundon shtrimi me asfalt në disa akse rrugore të shtrira në të gjitha fshatrat e Zharrëzës

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook