ZYRTARE/ Nga Bylisi në Australi, zbuloni ku ka firmosur sulmuesi Xhoi Carkanji

Xhoi Carkanji ka vijuar karrierën e tij futbollistike në Australi.

CARKANJI

Sulmuesi, i cili la përpara një muaji Bylisin është transferuar te skuadra e Adelajde Olimpik.

Këtë lajm e ka bërë vetë publike klubi australian me anë të një komunikate në profilin e tyre të rrjetit social “Facebook”, ku i urojnë mirëseardhjen 27-vjeçarit.

Një hap i madh në karrierë për Carkanjin ku transferohet në një kampionat jashtë Shqipërisë si ai në Australi.

car

– Arena e Lajmit


Loading…

ZYRTARE/ Nga Bylisi në Australi, zbuloni ku ka firmosur sulmuesi Xhoi Carkanji

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook