VIDEO/ Gjen golin në mënyrë spektakolare, Ernest Muçi protagonist kundër Salzburgut

Ernest Muçi ka arritur të gjej rrugën e rrjetës në miqësoren që skuadra e tij Legia e Varshavës po luan kundër Salzburgut.

565656

Sulmuesi arriti të gjente golin e dytë të sfidës duke finalizuar një krosim në zonë të cilin e finalizoi në mënyrë spektakolare me kokë, duke dërguar topin në rrjet, ai gjithashtu asistoi edhe golin e parë të shënuar nga Joseu në minutën e dytë të sfidës.

Ndeshja përfundoi me rezultatin 3-2 në favor të Salzburgut.

REZULTATI FINAL:

Salzburg 3-2  Legia

Sesko 59′, 61′ , Adamu 64’/Josue 2′, Muçi 19′

Arena e Lajmit


Loading…

VIDEO/ Gjen golin në mënyrë spektakolare, Ernest Muçi protagonist kundër Salzburgut

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook