Sekuestrohet 100 kg kanabis në proces tharje, arrestohen 15 persona në Shkodër

Maxresdefault

Policia e Shkodrës gjatë një operacioni të zhvilluar ditën e sotme ka sekuestruar rreth 100 kilogramë lëndë narkotike kanabis në fshatin Bardhaj.

Raportohet se lënda narkotike në momentin e sekuestrimit ishte në procesin e tharjes.

Ndërkohë që operacioni ende vijon, policia ka shoqëruar 15 persona.

Arena e Lajmit

 

Sekuestrohet 100 kg kanabis në proces tharje, arrestohen 15 persona në Shkodër

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook