FOTO+VIDEO/ Atentati në Tiranë, ky është 39-vjeçari që u ekzekutua te “Kodra e Diellit”

Vrasja Kodra

Ky është 39-vjeçari Briken Sanaj që u ekzekutua mbrëmjen e së dielës te “Kodra e Diellit” në Tiranë.

39-vjeçari u qëllua teksa po lëvizte më këmbë kur sapo kishte parkuar makinën në garazhin e pallatit ku jetonte.
Gazetari Igli Çelmeta raportoi për “BalkanWeb” se autorët e kanë ndjekur më këmbë Sanajn dhe e kanë qëlluar me armë, teksa 3 plumba e kanë kapur në pjesën e kokës.

Autorët më pas janë larguar me një automjet që i priste jashtë zonës rezidenciale.
Dyshohet se autorët kanë monitoruar lëvizjet e Sanajt dhe në momentin që ka qenë i vetëm e kanë qëlluar duke e ekzekutuar.

FOTO+VIDEO/ Atentati në Tiranë, ky është 39-vjeçari që u ekzekutua te “Kodra e Diellit”

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook