Nisja e përgatitjeve për sezonin e ri, klubi i Superiores zbret në fushë me… 13 lojtarë

Kastrioti ka nisur përgatitjet qëprej ditës së hënë në stadiumin”Redi Maloku” në Fushë-Krujë. Seancat e para po kryhen menumër të reduktuar lojtarësh. Onanuga nuk është kthyer nga Nigeria, ndërsa Bedri Greca ende nuk ka rinovuar.

Topi i Superiores

Në dyseancat e para kanë qenëvetëm 13 lojtarë nga skuadrae sezonit të shkuar. Aktualisht me krutanët po stërviten edhedisa lojtarë të tjerë që janë nëprovë, por klubi nuk ka dashur që t’i publikojë emrat e tyre.

Kastrioti ka planifikuar dy javëstërvitje në “Redi Maloku”, ndërsa më pas do të niset për fazë përgatitore, me shumëmundësi jashtë vendit. Ja 13lojtarët e pranishëm në stërvitjeme krutanët:

Sali, Hasani, Karakaçi, Dida, Rami, A.Selmani, S.Selmani, Ajazi, Sulka, Kodra, Zogaj, J.Çela, Grimci. Sa i takonmerkatos në hyrje, aktualisht nuk ka asnjë lojtar të afruar zyrtarisht.

– Arena e Lajmit


Loading…

Loading…

Nisja e përgatitjeve për sezonin e ri, klubi i Superiores zbret në fushë me… 13 lojtarë

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook