Transferta sfilitëse/ Kthimi në Shqipëri, Partizani pesë orë në ajër

Ekipi dhe stafi i Partizanit pas ndeshjes me Saburtalon janë nisur menjëherë drejt avionit. Edhe pse stadiumin e Gorit e lanë rreth orës 21:00 të së enjtes, skuadra ka mbërritur në Tiranë rreth orës 4:30.

Partizani

Udhëtimi me avion ka zgjatur rreth pesë orë, edhe pse ishte me çarter, direkt nga Tbilisi në Rinas. Lodhja fizike e lojtarëve prej ndeshjes, por edhe udhëtimi i gjatë me avion, e ka shtyrë stafin teknik që ta lërë pushim ditën e djeshme, teksa sot pritet që të gjithë të kthehen në aksion dhe të nisin përgatitjet për sfidën e dytë ndaj Saburtalos.

Arena e Lajmit


Loading…

Loading…

Transferta sfilitëse/ Kthimi në Shqipëri, Partizani pesë orë në ajër

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook