“Detyrën time e kam bërë me profesionalizëm”, sekretarja e Përgjithshme e Ministrisë së Brendshme reagon pas dhënies së dorëheqjes

785 0 5f6a2899a894f 768x513

Sekretarja e Përgjithshme e Ministrisë së Brendshme Elena Pici pas njoftimit se ka dhënë dorëheqje , ka reaguar në rrjetin social Facebook.

Pici shkruan se ka kryer me përgjegjshmëri dhe integritet detyrën e saj.

Më tej shton se vendimmarrja për zhvillimin tim të karrierës në sektorë të tjerë është krejtësisht një vendim personal dhe nuk përkon me asnjë ngjarje apo çështje tjetër.

Reagimi:

 

“Detyrën time e kam bërë me profesionalizëm”, sekretarja e Përgjithshme e Ministrisë së Brendshme reagon pas dhënies së dorëheqjes

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook