I kërkuar për vrasje, kapet në Kakavijë shqiptari, tentoi të futej në Greqi

Policia Greke1

Ka rënë në prangat e policisë greke një shqiptar i shpallur në kërkim për vrasje.

Mësohet se ai ka tentuar pasditen e djeshme të futet në territorin grek, por gjatë kontrollit nga sektori i verifikimit të pasaportave, në bashkëpunim me policinë e Janinës, rezultoi se ndaj tij kishte një urdhër arresti nga Prokuroria e Pireut.

Ai akuzohet për bashkëpunim në vrasje me dashje.

I kërkuar për vrasje, kapet në Kakavijë shqiptari, tentoi të futej në Greqi

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook