“Do fillojmë betejën me Ramën”, Berisha i përfshin të gjitha në aksion: Po i mendojmë, protesta, greva dhe mosbindje civile

Berisha Konference

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka përfshirë në aksionin e tij opozitar protestat, grevat, por dhe mosbindjen civile.

Ai tha se nuk do të përsëritet opozitarizmi kur drejtonte Basha PD-në.

“Jo, jo! S’do të ketë. S’do përsëritet ajo, ju garantoj. Natyrisht që përgatitjet duhen. Për të thirrur një protestë thirret, por nuk jemi më në atë fazë, por jemi në një gazë tjetër.

Duhet të mendojmë punë për greva, për protesta të qëndrueshme, mosbindje civile, etje, Nuk ecet me një thirrje dhe… ne do të fillojmë betejën me Edi Ramën. Edi Rama e ndjen këtë.”, tha ai.

“Do fillojmë betejën me Ramën”, Berisha i përfshin të gjitha në aksion: Po i mendojmë, protesta, greva dhe mosbindje civile

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook