Meta priti ambasadoren Kim dje për herë të parë në zyrë si kryetar i PL-së, Berisha: Takim normal me një partner të PD

Berisha Kim

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka komentuar takimin me ambasadoren e SHBA-ve, Yuri Kim, që zhvilloi dje për herë të parë kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, pas mbarimit të mandatit të postit të presidentit.

Ishte pikërisht një qytetar në ‘Facebook’ që e pyeti Berishën, ndërsa ky i fundit e cilësoi një takim normal.

“Një takim normal, i një ambasadores së SHBA me një partner të PD.”, tha Berisha.

Arena e Lajmit

Meta priti ambasadoren Kim dje për herë të parë në zyrë si kryetar i PL-së, Berisha: Takim normal me një partner të PD

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook