Qendra e djathtë fiton zgjedhjet në Itali, Vasili: Giorgia Meloni, simbol i vlerave që bëjnë përmbysjet e mëdha

308002468 647066810110913 4621399834993371400 N

Deputeti i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili iu është bashkuar reagimeve pas fitores së Koalicionit të Djathtë që siguroi zgjedhjet në Itali.

Përmes një mesazhi në ‘Facebook’, Vasili pohoi se kjo ishte “Fitorja e principeve, kembenguljes dhe seriozitetit ne politike!”.

MESAZHI I VASILIT
“Fitorja e principeve, kembenguljes dhe seriozitetit ne politike!
Giorgia Meloni, simbol i ketyre vlerave, qe bejne permbysjet e medha dhe qe shpetojne vendet nga katastrofa!

Qendra e djathtë fiton zgjedhjet në Itali, Vasili: Giorgia Meloni, simbol i vlerave që bëjnë përmbysjet e mëdha

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook