“A i ka referuar qeveria shqiptare 3 inceneratorët dhe Klodian Zoton në Prokurori për evazion fiskal?”, Kryemadhi-Ramës: Përgjigju publikisht nëse mundesh!

Monika Kryemadhi

Deputetja e Partisë së Lirisë Monika Kryemadhi i është drejtuar sot me një pyetje kryeministrit Edi Rama për inceneratorët.

Kryemadhi pyet Ramën nëse 3 inceneratorët dhe Klodian Zoto janë referuar në prokurori për evazion fiskal.

“Një pyetje shkurt që duhet t’i përgjigjet KM:
A i ka referuar Qeveria Shqiptare 3 inceneratorët dhe Klodian Zoton në prokurori për evazion fiskal?
E meritojnë shqiptarët kaq transparencë z. KM.
Përgjigju publikisht nëse mundesh…meqenëse lufton krimin financiar dhe të dhemb kaq shumë”, shkruan Kryemadhi.

“A i ka referuar qeveria shqiptare 3 inceneratorët dhe Klodian Zoton në Prokurori për evazion fiskal?”, Kryemadhi-Ramës: Përgjigju publikisht nëse mundesh!

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook