“Ne nuk duam që ky vend të braktiset”, Meta mesazh qytetarëve pak orë para protestës kombëtare: Shqipëria u përket të rinjve dhe ne do ta bëjmë këtë realitet!

Meta 4

Vetëm disa orë para protestës së thirrur nga opozita kreu i partisë së Lirisë Ilir Meta ka shpërndarë një video që daton në vitin 2017 në të cilën shprehet se ‘Ebola e Shqipërisë është Rilindja’, të cilën e konsideronte si një sëmundje të tmerrshme.

Meta shkroi se ky mesazh është më aktual se kurrë, ndërsa shtoi se ‘nuk duam që ky vend të braktiset’, pasi sipas tij ‘çdo fëmijë që ikën nga Shqipëria le një brengë në familje’ dhe se Shqipëria u përket të rinjve dhe ne do ta bëjmë këtë realitet”.

Reagimi i Ilir Metës; Ky mesazh i dhënë në vitin 2017 është sot me aktual se kurrë. Ne nuk duam që ky vend të braktiset, pasi çdo fëmijë që ikën nga Shqipëria le një brengë në familje. Shqipëria u përket të rinjve dhe ne do ta bëjmë këtë realitet! ✌️

“Ne nuk duam që ky vend të braktiset”, Meta mesazh qytetarëve pak orë para protestës kombëtare: Shqipëria u përket të rinjve dhe ne do ta bëjmë këtë realitet!

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook