Videomesazhi/ “Një grupim aventurierësh synojnë shtypjen dhe largimin e shqiptarëve”, Meta: Beteja jonë s’është çështje pushteti, por…

Ilir Meta 5

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta përmes një videomesazhi ka risjellë në vëmendje misionin e partisë së tij.

Sipas Metës, beteja e PL-së nuk është çështje pushteti, por për të mbrojtur të ardhmen e kombit.

“Beteja jonë nuk çështje pushteti. Beteja jonë është për të mbrojtur të ardhmen e kombit tonë, që është vënë seriozisht në pikëpyetje nga një grupim aventurierësh që synojnë shtypjen, varfërimin dhe largimin e shqiptarëve.”, shkruan Meta në ‘Facebook’.

Videomesazhi/ “Një grupim aventurierësh synojnë shtypjen dhe largimin e shqiptarëve”, Meta: Beteja jonë s’është çështje pushteti, por…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook