“Je në anën e gabuar të Mançesterit”, tifozi i Junajtid ngacmon Haland në rrugë. Norvegjezi kundërpërgjigjet!

Erling Haland është kthyer shumë shpejt në idhullin e tifozëve të Mançester Sitit, pasi me paraqitjet e tij dhe me golat që po shënon, po udhëheq këtë skuadër drejt majave në kampionat e në Ligën e Kampioneve. Por nga ana tjetër e qytetit nuk janë shumë të kënaqur me të, pasi tifozët e Mançester Junajtid shohin gjithnjë e më shumë se me praninë e tij te blutë, dominimi i të kuqve në qytet tashmë ka përfunduar.

sdfdfsdfsdf

Një tifoz në fakt është munduar të ngacmojë Haland, pasi kishte pikasur këtë të fundit teksa ecte në rrugët e qytetit të Mançesterit. “Ke ardhur në anën e gabuar të Mançesterit”, ishin fjalët e tifozit ndaj norvegjezit.

Ky i fundit si për çudi, iu përgjigj pa hezituar. “Më dashurojnë këtu”, ishin fjalët e tij ndaj tifozit, i cili më pas vendosi t’i bënte një lutje sulmuesit. “Eja te ne në sezonin e ardhshëm, te Junajtid”, ishin fjalët e tij, që nuk morën përgjigje nga norvegjezi.

Arena e Lajmit


“Je në anën e gabuar të Mançesterit”, tifozi i Junajtid ngacmon Haland në rrugë. Norvegjezi kundërpërgjigjet!

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook