Kryen marrëdhënie s*ksuale brenda “Big Brother VIP”, volejbollistja i jep fund lidhjes me këngëtarin e njohur

Duket se marrëdhënia romantike e krijuar në “Big Brother VIP Brazil” mes Kej Alvesh dhe Gustavo Benedetit ka marrë fund jashtë shtëpisë.

Collage Maker-09-Apr-2023-11-47-AM-8089

Volejbollistja u detyrua t’i jepte fund aventurës së saj për shkak të një problemi që kishte ndodhur jashtë shtëpisë dhe duket se jashtë saj ka përfunduar dhe romanca me këngëtarin e njohur.

Të dy ata krijuan një çift vërtet të pëlqyer nga publiku, duke e shprehur dashurinë në shumë mënyra, madje duke kryer dhe marrëdhënie seksuale brenda shtëpisë.

Gjithsesi ishte vetë Alvesh e cila ka konfirmuar se mes tyre nuk ka më asgjë dhe se secili është fokusuar në jetën e tyre.

01

02

03

 

Kryen marrëdhënie s*ksuale brenda “Big Brother VIP”, volejbollistja i jep fund lidhjes me këngëtarin e njohur

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook