“Ndryshimi dhe fitorja fillojnë nga 11 shkurti”, Ilir Meta: Kryeqyteti i përket qytetarëve të ndershëm e punëtorë

Meta

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta, ka deklaruar se qytetarët e Tiranës janë të paduruar për të nisur ndryshimin në kryeqytet.

Në një postim në Facebook, Meta u shpreh se ky qytet i përket qytetarëve të ndryshëm, ndërsa shtoi se ndryshimi dhe fitorja nisin me protestën kombëtare të 11 shkurtit të thirrur nga opozita.

Posimi i plotë:

Padurim i madh i qytetarëve të Tiranës për të realizuar ndryshimin e shumëpritur në kryeqytet.
Tirana u përket vetëm qytetarëve të ndershëm dhe punëtorë, që e duan dhe sakrifikojnë për të dhe kurrë më gjobaxhinjve dhe plaçkitësve të “Rilindjes”.
Ndryshimi, përgjigjja dhe fitorja fillon nga protesta historike në 11 shkurt.

Arena e Lajmit

“Ndryshimi dhe fitorja fillojnë nga 11 shkurti”, Ilir Meta: Kryeqyteti i përket qytetarëve të ndershëm e punëtorë

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook