“U tronditëm, isha vetëm 3 metra larg”, vjehrri i biznesmenit të ekzekutuar zbulon dinamikën e ngjarjes: Në lokal hyri një djalë me skafandër dhe…

Vrasja 1

Vjehrri i biznesmenit të vrarë ditën e sotme në Shodër, Ardian Nikulaj ka folur për mikrofonin e News24 duke zbuluar si si ndodhi ngjarja e rëndë ditën e sotme.

Ai zbuloi se ishte vetëm 3 metra larg vendngjarjes, ndërsa tregoi se personat prezentë nuk e dinë nga erdhi autori.

Sipas tij në lokal hyri një djalë me jelek dhe skafandër në kokë, i cili më pas ekzekutoi Nikulajn.

“U tronditëm, isha vetëm 3 metra larg”, vjehrri i biznesmenit të ekzekutuar zbulon dinamikën e ngjarjes: Në lokal hyri një djalë me skafandër dhe…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook