Mbyllet biznesi i deputetit të PD, policia i vendos shiritin (EMRI)

Policia 20

Biznesi i deputetit demokrat Agron Shehaj është mbyllur ditën e sotme pasi forcat e policisë kanë vendosur shiritin në hyrjen e tij.

Ende nuk është e ditur se cilat janë arsyet e mbylljes së biznesit të Shehaj.

vijon…

Mbyllet biznesi i deputetit të PD, policia i vendos shiritin (EMRI)

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook