VIDEO/ Si asnjëherë tjetër më parë! Zhoze Murinjo habit opinionin publik, portugezi bëhet pjesë e këngës së reperit të njohur

Zhoze Murinjo nuk ka të ndalur me veprimet e tij!

MOU

Trajneri portugez ka marrë pjesë në këngën e reperit të njohur britanik Stormzi.

Tekniku aktual i Romës, ka habitur mbarë opinionin publik duke qenë pjesë e videoklipit të këngës “Mel made me do it”.

Një veprim dhe një video që bëri xhiron e rrjetit.

Videoklipi është publikuar zyrtarisht në rrjetin social “Youtube” në orët e vona të mbrëmjes dhe aktualisht numëron mbi 511 mijë shikime në mbarë botën.

– Arena e Lajmit

NDIQE LIVE “PANORAMA TV”


VIDEO/ Si asnjëherë tjetër më parë! Zhoze Murinjo habit opinionin publik, portugezi bëhet pjesë e këngës së reperit të njohur

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook